Co założyć na Wigilię?

Każdego roku przychodzi ten magiczny czas, czyli Święta Bożego Narodzenia. Pominę kwestie związane z prezentami i rozpustą przy stole, skupiając się na świątecznych stylizacjach. Wiele z was pyta, jak dobrze wyglądać w Wigilię? Z całą pewnością jest to dzień, który wymaga celebrowania go. Co zatem mogę Wam polecić?


Jak ubrać się na Wigilię?

Wiele z nas stoi przed dylematem, czy podczas Wigilii włożyć domowe ubrania czy też założyć elegancką kreację? Pamiętajmy o tym, że najważniejsze jest wspólne świętowanie, a nie wyglądanie jak z wybiegu mody. Oczywiście elegancki strój jest jak najbardziej wskazany. Zapomnij więc o dresowych spodniach.

Dla pań polecam sukienki koktajlowe, wieczorowe spódnice z białą koszulą czy bluzką z fontaziem. Sprawdzą się także spodnie zaprasowane w kant, cygaretki czy kuloty. Jeśli chodzi o płeć męską, to najodpowiedniejszy będzie garnitur lub zestaw eleganckiej koszuli z krawatem lub muchą. Nie zapomnij także o założeniu odpowiedniego obuwia. Domowe kapcie idą w odstawkę! Postaw na eleganckie szpilki, baleriny, mokasyny czy oksfordy.

Dodaj komentarz