Jak dobrać odpowiednie dżinsy do sylwetki?

Cześć dziewczyny! Dzisiejszy wpis poświęcę dżinsom. Każda z nas posiada w swojej szafie spodnie tego typu. Kiedy jednak obserwuję dziewczyny na polskich ulicach, mam wrażenie, że wiele z nas nie potrafi odpowiednio dobrać ich do swojej figury.

Dżinsy rurki – skinny jeans
W ostatnich latach dżinsy rurki są bardzo popularne. To najczęściej spotykany model na polskich ulicach, można je dostać praktycznie w każdym sklepie odzieżowym. Niestety, mam wrażenie, że wiele dziewczyn wybiera rurki bez względu na to, czy pasują do ich figury. Jeżeli masz masywne nogi, a Twoja figura przypomina gruszkę, wybierz raczej inny krój.

Proste nogawki – mom fit
W tym sezonie bardzo modne są spodnie o prostych nogawkach – zwłaszcza w wydaniu typu „mom fit”. Tego typu spodnie lepiej pozwalają zatuszować nasze niedoskonałości. Jeżeli mamy krótką talię i brak wyraźnie zaznaczonego wcięcia, warto je nosić.

Szerokie nogawki – spodnie dzwony
Były szalenie modne w latach 80. i 90. dwudziestego wieku, teraz na nowo powracają do łask. Szczególnie polecane są dla dziewczyn o figurze typu „gruszka” lub „jabłko”. Optycznie wyszczuplą sylwetkę i pozwolą zamaskować brzuszek.

Dodaj komentarz